Boya badana ustası ustalarımız ekonomik fiyata kaliteli işçliği siz değerli müşterilerimize sunuyoruz boya ve alçı işinde çekirdekte yetişme usta kadromuz Yıllarca kazandığı ustalık tecrübe ve işin içinde büyümenin verdiği güvenle bu gün artık kusursuz işlere mührünü vuran boyacı ustası ekibimiz ,size özel mekanlara en uygun uygulama taktikleri ile taktir ve tebrik toplayan işletmemiz : boya badana alçı tadilat işlerinde de sektörünün en başarılı dekorasyon firması olmayı başarmıştır

Nasıl Çlışırırız ?

Öncelikle boya badana yaptıracağınız yere ücretsiz keşif yapıyoruz  Yanımızda getirdiğimiz en iyi boya markaları’nın Renk kartelaları’nı size teslim ediyoruz siz dilediğiniz boya markası ve rengi seçiyorusunuz..

Nasıl  1 günde boya badana yapıyoruz ?

Öncelikle işin büyüklüğünde göre 3-4-5-6 usta ile geliyoruz  tüm eşyalarınızı bulundukları orta bir yer topluyoruz . ve özerlerini örtü naylon ile kaplıyoruz

Örnek Çalışma – 1

Süpürgelikleri piriz ve elektirik anahtarlıkları ya çıkartıyoruz yada maskeleme bantı ile bantlıyoruz .

örnek çalışma -2

Parkeleri kalın mavi örtü il kaplıyoruz.

Örnek çalışma – 3

Yerleri eşyaları toz kir ve boya dökülmelerine karşı iyice izole ettikten sonra boya uygulamasına başlamadan önce duvar & tavanlarda kaparma  çatlama çivi delikleri tamirlerini yapıyoruz.

Not tamirler iyi bir usta tarafından yapılmadığından duvarların ortasına yama gibi gözükür.. ayrıca kabaran çatlayan duvardaki problemi bulmadan direk tamir yapılırsa ileriki 1-2 ayda  yine kabarma çatlama meydana gelir .

Örnek Çalışma  – 4

Boya badana nasıl yapılır .

Boya uygulaması öncelikle tavanlar ve varsa kartonpiyerlerden başlanır. Tavanlar krlilik durumuna göre 1-2 kat boya uygulanır

Örnek Çalışma – 5

Tavan ve kartonpiyer boyama işi bittikten sonra duvar boyamıza başlamadan önce duvarlardaki alçı yaptığımız tamirlerin alçısı kurumuş ise 120 lik zınpara ile tamiri yapılmış yerlerin zınparasını yapıyoruz en son astar uyulayıp yaklaşık 1 saat bekliyoruz.

Örnek Çalışma – 6

Duvar boyamızı hazırladıktan sonar duvar boyasına öncelikle üst ve alt kestirme ile başlıyoruz.

Örnek Çalışma – 7

Alt ve üst kestirmeler yapıldıktan sonra  ilk kat boyamızı uyguluyoruz. kuruma durumuna göre 1-2 saat sonra aynı şekilde yine alt ve üst kestirmeleri önce yapıp daha sonra son kat boya uygulaması yapıyoruz.

Not: renk değişimlerinde veya zıt renk değişimlerinde 3-4-5 kat uygulama gerekebilir

Örnek Çalışma -8

Boya badana uygulaması bittikten sonra .

Boya badana işlemi bittikten sonra evdeki eşyalarınızı çok dikkatli bir şekilde eski yerine yerleştirip yerlere serdiğimiz örtü leri toplayıp kaba temizliği yapıp evinizi size teslim ediyoruz

Örnek Çalışma – 9

Önemlidir lütfen dikkat Değerli ziyaretçi lütfen işe başlamadan kimseye kesinlikle kapora veya ödeme yapmayın en ve ayrıca sözleşme adı altında size imzalatmak istenen sözleşme veya  iyice okumadan imzalamayın ..

Nasıl 1 günde boya olur diye düşünüyorsanız hemen kısaca açıklamasını yapalım şöyle düşünün eviniz 3+1 ise bizde 4 kişi geliyoruz her bir ustaya bir oda düşüyor ve evinizi 1 günde boya badanasını yapıp size teslim ediyoruz .

BİLGİNİZ OLSUN BİLİNÇSİZ & ACEMİ KİŞİLERE BOYA BADANA YAPTIRIP PARANIZI ÇÖPE ATMAYIN İŞİNİZİ USTASINA YAPTIRIN İÇİNİZ RAHAT OLSUN..

Boya badana öyle sanıldığı tulo fırçadan ibaret değil günümüzde internette Emlakçı kapıcı mahallenin nalburcusu veya paragöz kişiler hiç mesleği olmadığı halde boya badana yaptıgını idda edenler duvardaki tamirin nasıl yapıldığını bilemiyenlere dolandırıcılar teklif al gibi sistemler işe başlamadan sözleşme kredi kartı ile veya nakit ödeme isteyenlere lütfen ama lütfen dikkat ediniz .. işinizi ustasına yaptırın içiniz rahat olsun ..